Üye Ol Giriş

Hızlı Ara

Pursaklar Tebessüm Düğün Salonu

Pursaklar Tebessüm Düğün Salonu

1000 kişi kapasiteli “Tebessüm Düğün Sarayı”’ında seçkin ilahi grubu,bay, bayan sanatçı ve deneyimli personelleriyle tüm özel günlerinizde hizmetinizdedir.

Ankara / Pursaklar

Süleymaniye Düğün Salonu

Süleymaniye Düğün Salonu

Düğün, nişan, sünnet, iftar, hac ve cenaze yemeği gibi hayırlı işlerinde salonlarımızı tercih edenler; eğitim ve kültür hizmetlerine de destek vermiş olacakları için başka hayırlara da vesile olmaktadırlar

Ankara / Keçiören

Afitab Kültür Merkezi Düğün Salonu

Afitab Kültür Merkezi Düğün Salonu

Tüm yemekli ve yemeksiz davetlerinizde, düğü, nişan ve toplantılarınızda hanımlara ve beylere özel mekanlarda sizleri bekliyoruz.

Ankara / Yenimahalle

Ankara Dini Düğün Salonları

Tüm dinlerde toplumların çekirdeğini oluşturan aileye verilen değer oldukça yüksektir. Erkek ve kadın ile başlayan ve evlilik kutsal bir bağdır. Dinimizde aile İslami bir kurum gibi değerlendirilmektedir. Toplumların sağlamlığı ve güçlü oluşu, ailenin güçlü oluşu ölçüsündedir. Ailenin temelini ‘nikah’ ve bunun herkese duyurulmasını sağlayan yapan ‘düğün’ oluşturur.

Sizde ailenizin temelini attığınız düğününüzü İslami düğün salonu Ankara seçeneklerinden birinde yapmak istiyorsanız, kadın erkek ayrı düğün salonları arıyorsanız, kına, nişan, nikah, sünnet, toplantı ve kokteyl organizasyonlarınızı da yapabileceğiniz dini düğün salonu seçimi yapacaksanız, islami düğün salonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfalarımızda size ve bütçenize en uygun dini düğün mekanını bulabilirsiniz...