Üye Ol Giriş

Ankara Çiçekcileri ve Daha Fazlası İçin Tıklayın - Dugunhane.com

Çiçekler, özellikle çekilen fotoğraflarla gelecek yıllara kalan, hatırlanacak ve sevilecek anılar bırakır. Mükemmel bir fotoğraf için güzel bir çiçek seçimi çok önemlidir.

Hızlı Ara

Park Çiçek Subayevleri

Park Çiçek Subayevleri

Keçiören Subayevleri’nde bulunan Park Çiçekçilik gülden orkideye, karanfilden laleye en güzel ve taze çiçeklerimizle hizmetinizdeyiz.

Ankara / Keçiören

Akyurt Çiçekçilik

Akyurt Çiçekçilik

Akyurt çiçekçilikte çiçeğiniz dilediğiniz tarih ve saat aralıklarında istediğiniz adrese teslim edilir. Sparişlerinizi isterseniz aylar öncesinden verebilirsiniz.

Ankara / Akyurt

Zeynep Çiçek Balgat

Zeynep Çiçek Balgat

Ankara Zeynep Çiçekçilik olarak Balgat’ta 1981 yılından beri sevenlere ve sevilenlere çiçek hizmeti veriyoruz.

Ankara / Çankaya

Nur Çiçek Sanatoryum

Nur Çiçek Sanatoryum

Nur Çiçek Evi Sanatoryum Keçiören’deki adresimizde en güzel çiçeklerimizle sizleri de bekliyoruz.

Ankara / Keçiören

Cazip Çiçek Çankaya

Cazip Çiçek Çankaya

Ankara içi çiçek siparişleriniz uzman ekibimiz tarafından hazırlanır, son kontrolü yapılır ve deneyimli elemanlarımızla verdiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılır.

Ankara / Çankaya

Florium Çiçek Çayyolu

Florium Çiçek Çayyolu

Kişiye özel çiçeklerimiz, gelin el buketi çiçeklerimiz, gelin arabası süsleme hizmetimiz ile sizlere hizmet etmekten mutluyuz.

Ankara / Çankaya

Anatolia Çiçek Yıldız

Anatolia Çiçek Yıldız

Ankara Çankaya Çiçekçisi Anatolia Çiçek Siz Değerli Çiçek Severlerin Ankara Siparişlerini Aracısız olarak ve en kısa sürede teslim etmek amacıyla kurulmuştur.

Ankara / Çankaya

Ünlü Çiçek Dikmen

Ünlü Çiçek Dikmen

Ankara Dikmen Caddesindeki adresimizde düğünden nişana tüm özel günlerinizde en güzel çiçeklerimizle yanınızdayız.

Ankara / Çankaya

Şiribim Çiçek Batıkent

Şiribim Çiçek Batıkent

1995 yılında Batıkent’te kurulan Şiribim Çiçekçilik olarak 20 yıllık bilgi ve tecrübemizi mutlak müşteri Memnuniyeti anlayışı ile devam ettiriyoruz.

Ankara / Yenimahalle

Flower Street Sinpaş

Flower Street Sinpaş

Tüm çiçek sevdalılarını bir acı kahvemizi içmeye, sevgiyle beslediğimiz, suyla büyüttüğümüz mis kokulu çiçeklerimizi görmeye bekliyoruz.

Ankara / Çankaya

Selvi Çiçek Gölbaşı

Selvi Çiçek Gölbaşı

Gölbaşında çiçekçi denince akla yüzlerce farklı ve birbirinden güzel çiçek çeşidi ile Selvi Çiçekçilik gelir.

Ankara / Gölbaşı

Tuna Çiçek Hoşdere

Tuna Çiçek Hoşdere

Tuna Çiçekçilik olarak sektörün saygın firmalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Uzman , genç ve dinamik personelimiz ile sizleri de bekliyoruz.

Ankara / Çankaya

Uğur Çiçek Bakanlıklar

Uğur Çiçek Bakanlıklar

Ankara Bakanlıklardaki adresimizde en güzel çiçek çeşitleriyle en özel anlarınızı kutlarken çiçeklerimizle yanınızdayız.

Ankara / Çankaya

Les Lilas Fleurs Çankaya

Les Lilas Fleurs Çankaya

Şekil ve kalite olarak özenle seçilerek, buharlama, gliserin ve renk işlemlerinden geçirilen solmayan güllerimiz 3-5 sene boyunca yaşayabiliyorlar.

Ankara / Çankaya

Eryaman Çiçekçilik

Eryaman Çiçekçilik

Ankara Eryaman’da en güzel çiçek çeşitleri ile sizlere hizmet etmekten gururluyuz.

Ankara / Etimesgut

Çiçeklerin Düğünler İçin Anlamı ve Ankara Çiçekçileri

Türkiye’nin ve Ankara’nın tüm düğün firmalarını dugunajans.com olarak sizler için bir araya getiriyoruz.  Ankara’daki tüm çiçekçileri ister ilçe ilçe, ister semt semt sıralayabilirsiniz. 

Çiçekler, düğün gününün en önemli öğelerinden biridir. Güzelliği, rengi, stili ve zarafeti ile düğünün ve gelinin ruh halini ve tonunu yansıtır.  Çiçekler, özellikle çekilen fotoğraflarla gelecek yıllara kalan, hatırlanacak ve sevilecek anılar bırakır. Mükemmel bir fotoğraf için güzel bir çiçek seçimi çok önemlidir. Düğün çiçekleri, el buketleri oldukça spesifik olabilir ve renkler genellikle çok hassas olmalıdır, bu yüzden çiçek seçiminizi ve siparişlerinizi düğünden bir süre önce ayarlamanızda fayda var. Çiçekçiniz sizin bu muhteşem ve unutulmaz etkinlikten geriye güzel anılar kalması için size güzel ve parlak yeni fikirler sunmaya hazır olacaktır. 

 

Çiçekçi Dükkanı ve Düğün Çiçek Seçimi 

Çiçekçide düğününüzle alakalı olarak çiçek seçeceğiniz zaman getirebileceğiniz her şey faydalı olacaktır. Akılda tuttuğunuz şeyleri tasvir eden resimler de son derece yararlı olacaktır. Gelinliğinizin yada elbisenizin bir fotoğrafını ve varsa kumaşın veya dantelin bir örneğini, yanı sıra nedime elbiselerinin renk örneklerini veya fotoğraflarını getirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz düğünün nerede ve nasıl olacağı yani tarzı hakkında da düşünmelisiniz. Emin değilseniz, çiçekçi düğün planlarınıza göre önerilerde bulunabilir.  

 

Fikir ve yorum almak için birkaç çiçekçiyi ziyaret etmek doğru mu?

Çiçekçiler düğünler ve düğün çiçekleriyle ilgili fikirler vermekten ve yardım etmekten hoşlanacaklardır. Siz çiçek ihtiyaçlarınızı mümkün olduğu kadar detaylı bir şekilde hazırlayın. Onlar size uzun düşüncelere gerek olmadan hızlı bir tahminde bulunacaklardır.  Elbette, çiçekçilere, bir konsültasyon için randevu almaktan ziyade tahminleri topladığınızı söyleyin. Çiçek ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde hazırlayın. Çiçekçiler uzun bir toplantı yapmadan kaba bir tahminde bulunabilecektir.